Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rusijos ir Baltarusijos pratybos "Zapad-2017"

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • #61
  Originally posted by zippy.ltu Peržiūrėti pranešimą
  Na žinant rusų laivus tai iš tų 50 laivų nemažai gali būti ir ne kovinių, traleriai + tiekimo laivai. Treniravosi kaip permesti 50 laivų, su 25 laivais.
  Dėl laivų tai panašu teisybė - patys rusai sakė, kad:

  Серга добавил, что в учениях планируется задействовать более 20 боевых кораблей, до десяти атомных и дизельных подводных лодок, около 20 судов обеспечения и до 30 летательных аппаратов. В розыгрыше различных эпизодов учения будет задействовано более пяти тысяч военнослужащих СФ и более 300 единиц техники и вооружения.
  Aišku apie 20 laivų iš tų 50-ies buvo palaikymo laivai, bet tiek to - jie skirti palaikyti koviniams laivams, taigi jie irgi yra karo laivai. Tiesa ar tikrai jie mokinosi užimti Svalbardą, mes nesužinosim - rusai neprisipažins, o anoniminiais šaltiniais aš nepasitikiu.

  Komentuoti


  • #62
   Originally posted by Danas Peržiūrėti pranešimą
   Tiesa ar tikrai jie mokinosi užimti Svalbardą, mes nesužinosim - rusai neprisipažins, o anoniminiais šaltiniais aš nepasitikiu.
   Svalbardo užėmimo planas pas rusus likės nuo šaltojo karo laiko. Kaip strategiškai svarbus tikslas siekiant užtikrinti, kad NATO jūrų pajėgos nepatektų į Barentso jūrų. Nemanau, kad jie būtų atsisakę tokio plano, nes tan regione pakitimų nelabai buvo.
   Aišku galėjo trenituotis užimti ir Gotlando, ar Bornholmo, kurios irgi turi kremliui nemenką strateginę reikšmę.

   Komentuoti

   Vykdoma...
   X