Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rusijos aktualijos

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas


 • Buvęs Vokietijos ambasadorius sako, kad Putinas siekia sukelti badą

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sąmoningai siekia sukelti badą Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, teigia buvęs Vokietijos ambasadorius Rusijoje. Kremliaus tikslas yra destabilizuoti Europą sukeliant didžiulį pabėgėlių antplūdį, sekmadienio laikraščio „Tagesspiegel“ redakcijai sakė Rüdigeris von Fritschas.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl...nGCrIINWxfchDk

  Komentuoti
  • „Bellingcat“ vadovas: jėgos struktūros jau išduoda Putiną
   Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas suprato grėsmes savo šalies viduje ir privalėjo rasti dingstį dar labiau užčiaupti visuomenę. Taip vieną iš priežasčių, kodėl jis ryžosi pradėti karą Ukrainoje, leidiniui „Radio Svoboda“ įvardijo „Bellingcat“ vadovas Christo Grozevas. Tačiau, pasak jo, viskas įvyko priešingai. „Jis artina savo režimo pabaigą“, – kalbėjo ekspertas.

   Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl...SbBed1v_xyToBU

   Komentuoti
   • Abejojant sankcijų Rusijai veiksmingumu, ekonomistas pateikė įžvalgas: kur sankcijos suveiks, o kur − ne

    Prasidėjus invazijai Ukrainoje vakarų pasaulis gana greitai sureagavo ir pritaikė Rusijai beprecedentes sankcijas. Tačiau einant trečiam karo mėnesiui, ekonominių spaudimo priemonių tempas sulėtėjo. Rublio kursas grįžo į vasario lygį, energijos produktų embargas stringa, todėl daug kam kyla klausimas, ar sankcijos veikia.

    Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos...ur-ne-23442089

    Komentuoti
    • Vladimiras Putinas – kaip šis žmogus užgrobė valdžią ir turtus Rusijoje?

     Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas valdžią šioje šalyje yra užgrobęs daugiau nei du dešimtmečius, o stiprindamas savo bendrininkų gretas įtakos neperleidžia niekam kitam. Kas yra šis žmogus?
     | Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/uzsienis...xgy6hS4NR5MkqU

     Komentuoti
     • Vyksta intensyvios neviešos derybos su Putinu: ko iš tiesų reikalauja Kremlius

      Kol Rusijos pajėgos Ukrainoje stumiasi į priekį, o okupuota dalis jau siekia bene pusę Italijos teritorijos dydžio, su Vladimiru Putinu, pasak Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Lauryno Kasčiūno, vyksta intensyvios neviešos derybos. Jo teigimu, mainais už Odesos uosto atblokavimą, kuris būtinas, kad pasaulio neištiktų maisto krizė, V. Putinas reikalauja nuolaidų dėl sankcijų.

      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith...jbQo7CSus8fkSc

      Komentuoti
      • V.Putinas: Maskva smogs naujiems taikiniams, jei Kyjivas gaus ilgo nuotolio raketų

       Jeigu Kyjivui bus tiekiama ilgo nuotolio raketų, „padarysime atitinkamas išvadas ir panaudosime savo ginklus .... smūgiams į taikinius, kuriems anksčiau nebuvome smogę“, – pareiškė V.Putinas, kurį citavo Rusijos naujienų agentūros.

       Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...gn_name=15min& fbclid=IwAR37fBep-SsyMpvHSRLNo4C0Pyd82IsRfWrHVwfjoX1qnAV7OIYPAPsVJR8 &utm_medium=social&utm_source=Facebook&utm_term =Au tofeed#Echobox=1654422055&copied

       Komentuoti


       • Į duonos kepyklas?

        Komentuoti
        • Tyrimas: sankcijos nubrauks per pastaruosius 15 metų pasiektą Rusijos ekonomikos pažangą

         Sankcijos, įvestos Maskvai dėl jos invazijos į Ukrainą, naikina daugiau nei dešimtmetį ekonominės pažangos ir tris dešimtmečius integracijos su Vakarais, rodo trečiadienį paskelbti analizės rezultatai.

         Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...gn_name=15min& fbclid=IwAR0MCImjiN_0OF_Q9tdGKvQIigicOIduIkhoI9dKh eRJ1mE3-_kAQkGcFbs&utm_medium=social&utm_source=Facebook&u tm_term=Autofeed#Echobox=1654788889&copied

         Komentuoti
         • Kaip Rusija išgyvens be Vakarų? Prognozuojama, kad šalies ekonomika trauksis 15 proc.
          Tarptautinis finansų institutas prognozuoja, kad dėl karo ir Vakarų sankcijų Rusijos ekonomika šiemet trauksis 15 procentų. Tokio dydžio recesija šalies ūkio lygį grąžintų į 2007-uosius. Tiesa, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tikina, kad nauja geležinė uždanga nenusileis ir kad Rusija gali išgyventi ir be Vakarų, draugaudama su Azija ir Afrika.
          Plačiau:https://www.lrt.lt/naujienos/verslas...iuky8RFc23ZQnU

          Komentuoti
          • Po „Ramstein 3“ Patruševas netikėtai paskelbė, kad Rusija skubiai nori taikos, Kyjivas juos siunčia velniop

           Nikolajus Patruševas yra ilgametis Putino bendražygis, vienas svarbiausių Rusijos saugumo žmonių. Nuo 2008-ųjų jis vadovauja Rusijos Saugumo tarybai, anksčiau buvo FSB direktorius. Patruševas yra vienas iš artimiausių Putino patarėjų saugumo klausimais.
           Kitaip tariant, Patruševas yra svarbus žmogus Rusijoje ir jo žodžių Putinas įprastai klauso. Šiuo metu jis ragina derėtis dėl taikos Ukrainoje. Pasak jo, Rusijos valdžia yra labai suinteresuota politinio ir diplomatinio sutarimo radimu.
           „Rusija rodo susidomėjimą pasiekti susitarimą kaip įmanoma greičiau diplomatiniu ir politiniu lygmeniu. Tai padėtų nutraukti konfliktą. Bet derybų procesas, gaila, Ukrainos yra įšaldytas“, skundėsi Patruševas.
           Jis taip pat pabrėžė, kad derybas sustabdė JAV ir Jungtinės Karalystės Kyjivui daroma įtaka. Iš tikrųjų Kyjivas nenori derėtis iš silpnosios pozicijos. Rusija net nenori derėtis dėl Krymo ir Donbaso – šie klausimai Rusijos pozicijoje yra nepajudinami. Ukraina nori juos išjudinti karinėmis priemonėmis ir nori pasiekti situaciją, kai su Rusija galės derėtis iš lygių pozicijų.
           Šaltinis:http://m.technologijos.lt/cat/250/ar...EA8x2iRMyYO6qg

           Komentuoti
           • Rusijos politikas apsijuokė bandydamas gąsdinti Lietuvą SSRS Konstitucija

            Rusijos Valstybės Dūmos deputatas, valdančiosios partijos „Vieningoji Rusija“ atstovas Jevgenijus Fiodorovas žemiesiems parlamento rūmams pateikė įstatymo projektą, kuriuo siekiama panaikinti Lietuvos Respublikos nepriklausomybės pripažinimą. Jo argumentai neatitinka tikrovės: pirma, Lietuvai, kuri buvo Sovietų Sąjungos okupuota, SSRS Konstitucija negaliojo; antra, yra argumentų, kad net ir remiantis tuometine SSRS Konstitucija Lietuvos nepriklausomybė pripažinta teisėtai.

            Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...twjrzrY&copied

            Komentuoti
            • „Teisybės“ paieškos su šantažo prieskoniu

             Nors rusų vadeiva vakar eilinį kartą drąsinosi ir įtikinėjo savo piliečius bei save, kad Rusijos ekonomika ne tik sugebės atlaikyti beprecedenčių tarptautinių sankcijų laviną, bet dar ir sustiprės, isterija, kilusi dėl apriboto tranzito į Kaliningradą, šviesiu rusiškos ekonomikos rytojumi neįtikino. Įvairiausių personų lūpomis pasklido šantažo prieskoniais pastiprinti grasinimai Lietuvai, mojuojant „padarinių“ ir „atitinkamos reakcijos“ kortomis.
             Plačiau:https://www.vz.lt/izvalgos/2022/06/2...6rra-Xnuv3HkK0

             Komentuoti             • Keliaujantys rusai pradėjo maskuotis ir apsimetinėti, kad jie nėra rusai

              Vokietijos, Prancūzijos, Jungtinių Amerikos Valstijų viešbučių, restoranų, parduotuvių darbuotojai pastebi naują tendenciją – keliauti išsiruošę rusai bijo sulaukti vakariečių priešiškumo, todėl apsimeta, kad nėra rusai. DELFI Kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas pasakoja, kad dažnai toks apsimetinėjimas būna labai absurdiškas.

              Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/keliones/orijau....d?id=90572709

              Komentuoti

              Vykdoma...
              X