Announcement

Collapse
No announcement yet.

Išlaidos krašto gynybai

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • Originally posted by Arturas Peržiūrėti pranešimą
  Čia gal dar tuos 2 Black Hawk ketina įsigyti? Nes leidimą 6 gavo, pirko 4. Sakyčiau pirkinys būtų apie nieką už brangiai.
  Būtų apsurdas

  Komentuoti


  • na jei ne paankstintas išsimokėjimas tiems keturiems Black Hawk, tai kito varianto ir nebėr, kaip tie likę du sraigtai. Apačių tai tikrai neįpirks.

   Komentuoti


   • Originally posted by Irwel Peržiūrėti pranešimą

    Būtų apsurdas
    Nes? Nors kokių logiškų argumentų?

    Komentuoti


    • Originally posted by Savanoris Peržiūrėti pranešimą

     Nes? Nors kokių logiškų argumentų?
     Už tuos pinigus galima būtų NASAMS nusipirkti papildomai

     Komentuoti


     • Originally posted by Savanoris Peržiūrėti pranešimą

      Nes? Nors kokių logiškų argumentų?
      Jūs rimtai? 80mln.€ už du sraigtus su nuline žala priešui, jum mažas argumentas? Net kulkosvaidžių naujų neturim...

      Komentuoti


      • Originally posted by Arturas Peržiūrėti pranešimą
       na jei ne paankstintas išsimokėjimas tiems keturiems Black Hawk, tai kito varianto ir nebėr, kaip tie likę du sraigtai. Apačių tai tikrai neįpirks.
       Manau, kad čia gali būti ir kitų kokių nors labiau netikėtų variantų. Iš to kas pasakyta viešoje erdveje tai pasakyta, kad tai ne tie už kuriuos jau sumokėta ir kitas sakinys buvo, kad pirksime kol labai neišbrango, tai kaip sakoma galvok kaip nori

       Komentuoti
       • Kalbėdamos apie finansavimo gynybai didinimą, pasak L. Kasčiūno, partijos linkusios sutarti dėl 3 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) dydžio lėšų skyrimo, tačiau konservatoriai siūlo pridėti, jog dėl to gali reikėti imtis tam tikrų mokestinių priemonių. „Neprispausdinsime pinigų, jie turi būti uždirbti, tačiau opozicija nenori matyti tokių dalykų“, – tvirtino komiteto vadovas. Šiemet Seimui beveik 300 mln. eurų padidinus krašto apsaugos finansavimą, jis pasiekė daugiau nei 2,5 proc. BVP.

        Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith...eAAbDWTh7pfC34
        Jei pavyktų sutarti dėl 3%, ir išlaikyti tokį finansavimą ilgą laiką, tai atvertų galimybę LK galimybes pakeltį į visiškai kitą lygį. Remiantis 2021 metų BVP, 2022 metų 3% nuo BVP Gynybos biudžetas, siektų apie 1,8 milijardo eurų! Jei Lietuvos ekonomika nepatirtų didelių nuopuolių, po kelių metų, LK biudžetas viršytų ir 2 milijardus. O tai suteiktų LK galimybę svarstyti ir apie visiškai naujas ginklų rūšis: tankus, lėktuvus...
        Aš tik bijau, kad atsiradus politinei valei dėl gynybos finansavimo didinimo, LK vadai nepritrūktu LK plėtros vizijos ambicingumo.

        Komentuoti
        • Prezidentūra: nesutarus dėl 3 proc. BVP gynybai, partijų susitarimo reikšmė mažėja
         Parlamentinių partijų atstovams nesutarus dėl 3 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP) krašto apsaugai ir visuotinio privalomo šaukimo, tokio nacionalinio susitarimo reikšmė mažėja, sako prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas nacionalinio saugumo klausimais.
         Plačiau:https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...G5qNnmIfBA1Xqs

         Komentuoti

         Vykdoma...
         X