Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ginklų laikymas namuose

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • Ginklų laikymas namuose

  Seime į priekį juda pataisos, kurios leistų šauliams namuose laikyti ginklus

  Seime į priekį juda pataisos, kurios leistų šauliams ir kariams savanoriams įsigyti bei namuose laikyti pusiau automatinius ginklus ir šovinius.
  Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/liet...#ixzz4AWVHH7Qm


 • #2
  Šauliams ir savanoriams leista namuose laikyti pusiau automatinius ginklus

  Pataisos sudarys galimybę šauliams bei kariams savanoriams tarnybos metu nešiotis B ir C kategorijų ilguosius ir trumpuosius ginklus, jų šovinius, o ne tarnybos metu – savigynos tikslais nešiotis B ir C kategorijų trumpuosius šaunamuosius ginklus ir jų šovinius.
  Pataisos nepaprastosios padėties atveju leis šaulius prireikus panaudoti kaip sudedamąją Viešosios tvarkos apsaugos komendantūros dalį, taip pat braukiama ir nuostata, šiuo metu sudaranti teisines galimybes įvedus nepaprastąją padėtį iš šaulių laikinai paimti jų turimus ginklus ir šaudmenis.
  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...klus-56-642667

  Komentuoti


  • #3
   Priimtas teisės aktas yra gerai, nors totalios euforijos nereikia-ne kiekvienas šaulys galės ir norės pirkti 1500+ kainuojančius karabinus.
   Prognozuoju, kad pusiau-automatinių ginklų padaugės 5-10 proc., ne daugiau.

   Komentuoti


   • #4

    Truputį prašyčiau paaiškinti. Tai ilguosius ginklus galės nešiotis tik tarnybos metu? o namuose tik pistoletus? Ar kažką ne taip supratau?

    Komentuoti


    • #5
     Originally posted by Cro-Magnon Peržiūrėti pranešimą


     Truputį prašyčiau paaiškinti. Tai ilguosius ginklus galės nešiotis tik tarnybos metu? o namuose tik pistoletus? Ar kažką ne taip supratau?
     kad labai aiškiai parašyta - ilgųjų ginklų negalės nešiotis savigynai, t.y. neis į parduotuvę pieno pasikabinę šautuvą per petį

     Komentuoti


     • EPP
      EPP pakomentavo
      Tvarkyti komentarus
      Esmė ir yra tame, kad šauliams ir savanoriams leis įsigyti pusiau automatinius šautuvus patiems, už savo pačių lėšas, ir laikyti namuose. Nes tokią teisę kaip medžiotojas aš turėjau ir anksčiau, o kaip šaulys - įsigyti negalėjau.

     • Cro-Magnon
      Cro-Magnon pakomentavo
      Tvarkyti komentarus
      Ačiū. Pačio įstatymo neskaičiau, o straipsnyje būtent to ir trūko. Ir ką reiškia "Pataisos sudarys galimybę šauliams bei kariams savanoriams tarnybos metu nešiotis B ir C kategorijų ilguosius ir trumpuosius ginklus, jų šovinius"? Tai ką dabar tokios teisės neturėjo? Ir ar šituos ginklus irgi turės įsigyti iš savo lėšų?
      Last edited by Cro-Magnon; 18 June 2016, 12:13.

     • EPP
      EPP pakomentavo
      Tvarkyti komentarus
      Tai reiškia, kad galės asmeninius, privačiai įsigytus šaulio, savanorio ar aktyvaus rezervo kario tarnybai ginklus nešiotis ir naudoti tarnyboje Šaulys skaitosi tarnyboje tada, kai jį šaulio tarnybon pašaukia įsakymu rinktinės vadas, tai liečia visas pratybas, mokymus ir visa kita

    • #6
     ES ginklų direktyvoje numatoma Šaulių sąjungai palanki išimtis

     Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72840540

     Komentuoti


     • #7
      Vėl peizėja su tom savo direktyvom ES. Mat padarys išimtis valstiečiam, kad valdžią apginti galėtų, o savo reikmėm normalių ginklų turėti nebus galima. Kas bus su šaudymo sportu tada? Teroristai naudojo nelegalius ginklus teroro išpuoliuose, o dorovingieji politikai nori už tai bausti įstatymų besilaikančius piliečius. Kad greičiau iširtų šitas nevykęs "ekonominės sąjungos" projektas.
      Last edited by Barsas; 7 December 2016, 02:37.

      Komentuoti

      Vykdoma...
      X