Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lietuvos šaulių sąjunga (LŠS)

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • #61


  Šaulių sąjunga steigs padalinius Vokietijoje ir Norvegijoje

  Šaulių sąjunga rengiasi steigti padalinius Vokietijoje ir Norvegijoje, pranešė šios visuomeninės sukarintos organizacijos vadas.
  Pasak pulkininko leitenanto Gintaro Koryznos, sąjungos atstovas Miunchene jau baigia paruošti Šaulių sąjungos visuomeninio padalinio Vokietijoje registracijos dokumentus. Karininko teigimu, Vokietijoje susikurs 20-ies šaulių kuopelė. „Jų statutai suderinti ir sutvarkyti, dabar liko tik registracija pagal visas Vokietijos teisės normas“, – BNS sakė G. Koryzna. Apie būtinybę kurti Šaulių sąjungos tinklą tarp emigrantų jis kalbėjo pernai birželį, kai pradėjo eiti organizacijos vado pareigas. G. Koryzna tvirtino, jog Lietuvos šaulių vienetas netrukus bus kuriamas ir Norvegijoje. „Ruošiame mūsų atstovui ten įgaliojimą imtis tos iniciatyvos ir pradėti panašius veiksmus, kurie jau yra padaryti Vokietijoje“, – kalbėjo pulkininkas. 1919 metais įkurta Lietuvos šaulių sąjunga skelbia turinti apie 11 tūkst. narių. Šaulių gretos reikšmingai išaugo po Rusijos įvykdytos Krymo aneksijos 2014 metais.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=77076627
  Komentuoti


  • #62
   Diskutavome anądien su kolegomis ir pasidarė smalsu ar LŠS duomenys (narių sąrašai, t.y. asmens duomenys, bei štampas, dokumentacija, archyvai, sąskaitos) yra kaip nors specialiai apsaugomi karo metu ar jei dalis yra skaitmeninėje erdvėje ar patenka tokia informacija į Nacionalinio kibernetinio saugumo centro misiją kaip pvz. LK tam tikra informacija?

   Komentuoti


   • #63
    Lietuvos šaulių sąjunga žengė istorinį žingsnį – įkūrė padalinį Vokietijoje

    „Mintį intensyviai vysčiau jau paskutinius ketverius metus, iškart po karinio konflikto pradžios Rytų Ukrainoje, – sakė M.Lukšys. – Tuomet ieškojau galimybių, kaip būnant Lietuvos kariuomenės rezervistu ir gyvenant už Lietuvos ribų, būtų galima treniruotis. Po dviejų metų radau sprendimą – steigti organizaciją dialoge tarp Lietuvos šaulių sąjungos ir Vokietijos bundesvero rezervistų sąjungos, stiprinant Lietuvos ir Vokietijos bendradarbiavimą.“
    Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...joje-56-961058

    Komentuoti


    • #64
     Originally posted by Vilius Peržiūrėti pranešimą
     Lietuvos šaulių sąjunga žengė istorinį žingsnį – įkūrė padalinį Vokietijoje     Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...joje-56-961058
     Kas nori, tas ir užsieniuose randa kaip rengtis ginti Tėvynę.

     Komentuoti


     • #65

      Komentuoti


      • #66
       Originally posted by Eimantas Peržiūrėti pranešimą
       O taip, šauliai gelbėtojai tikrai gerai padirbėjo

       Komentuoti


       • #67
        Šaulių priesaika Klaipėdoje (+foto).

        Lietuvos kariuomenei toliau švenčiant garbingą atkūrimo 100-mečio jubiliejų, žvarbų šeštadienio rytą prie Skulptūrų parke esančio Klaipėdos sukilėliams skirto paminklo prisiekė Vakarų (Jūros) šaulių 3-osios rinktinės šauliai, o jaunieji šauliai dalyvavo pasižadėjimo Lietuvos Respublikai ceremonijoje (prisiekia pilnamečiai šauliai, o nepilnamečiai – pasižada).
        https://www.atviraklaipeda.lt/2018/1...nieji-sauliai/

        Komentuoti


        • #68
         Parade:         Komentuoti


         • #69
          Džiugina akį LŠS "dėžutės" parade. O ir komentavę paradą plk. ltn. E.Lastauskas ir mjr. E.Čiūtas Sąjungai ir šauliams skyrė itin daug dėmesio

          Komentuoti


          • #70
           Beje, kaip reikalai su AK-4 perdavimu šauliams? Ar perduota tiek kiek reikia, ar dar biurokratiniame liūne tas reikalas?

           Komentuoti


           • #71
            Originally posted by Eimantas Peržiūrėti pranešimą
            Beje, kaip reikalai su AK-4 perdavimu šauliams? Ar perduota tiek kiek reikia, ar dar biurokratiniame liūne tas reikalas?
            Jeigu valstybė ar kariuomenė perduoda ką nors LŠS, tai yra paviešinama. Antra vertus, negirdėjau apie jokį biurokratinį liūną. Priminsiu, kad šiandien šauliai gali įsigyti šautuvą šaulio tarnybai patys.

            Komentuoti


            • #72
             Jei arsenaluose dešimtys tūkstančių laisvų šautuvų, tai kodėl jie ten, o šauliai už savus perkasi?

             Komentuoti


             • #73
              Viename Vidurio Lietuvos miestelyje šiuo metu ginkluoti šauliai patruliuoja gatvėse, vyksta nemenkas judėjimas. Komendantūra, savivaldybė ir kiti svarbūs objektai saugomi "geltonųjų". Gauta žinia, kad kažkoks kiekis neaiškių asmenų infiltruoti "iš oro". Laukia labai nerami naktis...

              https://www.facebook.com/sauliusajun...ref=nf&__xts__[0]=68.ARCwOgyYRJcpR10VFkZ5WNjmlerONNxzpcAXA3FPNeVCoc xmi2pUDKlKBh3o_tsDXPpbUWRjKftLTGkwHa_TjbGAK2gmvq6s FkI90fwhgyIsCqkptugOTfqWEHZORBzFU4lhPYx1b2DMCxR0Hj HSmKgXi3qiKYvRx_7bqUc-uONJwv-JPAO2U2gerGXbfD9JPOwP8vxO-4jSDYzkfimlwx9D5LOpBOd0cgGq1WslKPkFnP194YKs7UAc3Ex jHsqmNhPZ-eU-blUw_zSwjJTqZ_-at6U3U8BvWFcH5gPBgJouWvXxK33AZpgWxKAlZsvT3C-9FSkxxQTBzpGKG3lFqM-OcsWqgPfxnaYEupWa2Yd3GUb9gHVi6A

              Komentuoti


              • #74
               O juk iš tiesų, kuo toliau, tuo rimčiau

               Komentuoti


               • #75
                Man tik vienas dalykas pas Šaulius nepatinka. Uniformų vienodumo stygius - nes iš nuotraukų tai vieni vienaip, kiti kitaip apsirengę, beveik kaip Donbase.
                Ar čia stygius komufliažinių uniformų ar noras patogiau apsirrngti?

                Komentuoti

                Vykdoma...
                X