Announcement

Collapse
No announcement yet.

Latvijos karinės pajėgos / Latvijas Nacionālie bruņotie spēki

Collapse
X
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • Latvia acquires Penguin C long-endurance UAVs  https://www.janes.com/article/87150/...wkytvWWHayRark

  Komentuoti


  • Zemsargiai
   Zemessardzes 46.kājnieku bataljons.
   https://www.facebook.com/46KajniekuB...type=3&theater


   https://www.facebook.com/zs52kbat/ph...type=3&theater   https://www.facebook.com/StudentuBat...type=3&theater

   https://www.facebook.com/17bat/photo...type=3&theater
   Šalmai   Zemessardzes 17. Kaujas atbalsta bataljona zemessargi nuotrauka.


   Komentuoti


   • koks cia ginklas? atrodo kaip irklas, bet panasu kad perdarytas i kulkosvaidi
    https://scontent.fvno5-1.fna.fbcdn.n...71&oe=5D4833F2

    Komentuoti


    • HK21

     https://en.m.wikipedia.org/wiki/Heckler_%26_Koch_HK21

     Komentuoti


     • Latvių minosvaidininkai pratybose "Kevadtorm 2019":


      Nuotraukų galerija:

      Latvijas karavīri un zemessargi piedalās militārajās mācībās “Kevadtorm 2019” Igaunijā
      http://www.mil.lv, 2019.04.25

      Komentuoti


      • Originally posted by Danas Peržiūrėti pranešimą
       Latvių minosvaidininkai pratybose "Kevadtorm 2019":

       Kaip suprantu, filmuotoje medžiagoje matomi nesenai (kartu su 155 mm haubicomis) įsigyti austriški 120 mm Hirtenberger minosvaidžiai.

       Juos valdo savanoriai, Latvijoje priimtas sprendimas priskirti 120 mm minosvaidžius tame tarpe ir Zemessardze daliniams (žr. žemiau).

       http://www.tevijassargs.lv/ts/zemess...as-bet-realas/

       Pirmais un galvenais uzdevums mums ir Zemessardzes vienību spēju un kapacitātes attīstīšana. Mums ir skaidrs rīcības plāns, ir finansējums tā realizēšanai un pārliecība, ka ejam pareizajā virzienā. Esmu pārliecināts, ka jau nākamgad visi redzēsim šīs virzības rezultātus.

       Konkrētu uzdevumu ir ļoti daudz, bet, ja runājam par būtiskākajiem, noteikti jāmin izlūkošanas, sakaru un netiešā uguns atbalsta spēju tālāka attīstīšana. Paralēli gatavojam arī 120 mm mīnmetēju apkalpes — tas būs ļoti labs atbalsta instruments kaujas uzdevumu izpildei. Procesā ir arī prettanku un pretgaisa aizsardzības spēju, kā arī inženieru resursa tālāka attīstīšana. Bet bez visa tā noteikti ir jāstrādā, lai sakārtotu un uzlabotu infrastruktūru — ja tās nebūs pietiekamā daudzumā un kvalitātē, mēs gluži vienkārši nevarēsim pilnā apmērā izmantot un uzglabāt savā rīcībā esošo tehniku un apbruņojumu. Tāpat arī treniņiem ir nepieciešami jauni poligoni un šautuves. To izveides vietas jau ir atrastas un apstiprinātas, tagad jāsāk iekārtošanas darbi.
       Google translate:

       Pirmasis ir svarbiausias mūsų uždavinys yra plėtoti Nacionalinių gvardijos vienetų pajėgumus ir pajėgumus. Mes turime aiškų veiksmų planą, finansavimą jos įgyvendinimui ir įsitikinimą, kad mes einame teisinga kryptimi. Esu tikras, kad kitais metais visi matysime šio žingsnio rezultatus.

       Yra daug ką nuveikti, tačiau, jei kalbame apie svarbiausią, turime tikrai paminėti tolesnę žvalgybos, ryšių ir netiesioginės ugnies palaikymo galimybes. Tuo pačiu metu ruošiame ir 120 mm skiedinio įgulą - tai bus labai gera pagalbinė priemonė kovinių užduočių vykdymui. Procesas taip pat apima tolesnį kovos su baku ir oro gynybos pajėgumų, taip pat inžinerinių išteklių kūrimą. Tačiau be to, būtina stengtis tobulinti ir tobulinti infrastruktūrą - jei jie nėra pakankamo kiekio ir kokybės, tiesiog negalėsime visiškai panaudoti ir saugoti mūsų turimos įrangos ir įrangos. Be to, treniruotėms reikia naujų sąvartynų ir šaudymo vietų. Jų kūrimo vietos jau yra rastos ir patvirtintos, dabar diegimo darbai turi būti pradėti.

       Komentuoti

       Vykdoma...
       X