Announcement

Collapse
No announcement yet.

NATO sąjungininkų pratybos

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • NATO sąjungininkų pratybos


  JAV kariai atvyko pratybų į Slovakiją

  JAV kariai ketvirtadienį atvyko į Slovakiją dalyvauti daugiašalėse pratybose, šioje NATO narėje sustiprėjus antiamerikietiškoms nuotaikos, o regione tvyrant įtampai dėl numanomų Rusijos planų įsiveržti į Ukrainą.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...1643630?copied

 • #2


  Savaitgalį prasidės NATO priešakinių pajėgų bataliono pratybos „Kylantis Grifonas“

  Kovo 26 d. Generolo Silvestro Žukausko poligone (Pabradėje) prasidės Lietuvoje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės lauko taktikos pratybos „Kylantis Grifonas“. Iki balandžio 10 d. vyksiančiuose mokymuose dalyvaus apie 1000 karių ir 200 karinės technikos vienetų, pranešė Lietuvos kariuomenė.

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...GDXs0vA75isMu3 OU4L9g64UlpKlelKM80y3JHePc&copied

  Komentuoti


  • #3


   Įspūdingas vaizdas: Gaižiūnų poligono apylinkėse pirmadienį parašiutais nusileido apie 200 Vokietijos oro desantininkų
   Gaižiūnų poligono apylinkėse šįryt parašiutais nusileido apie 200 Vokietijos oro desantininkų. Tai šiuo metu Europoje vykstančių tarptautinių pratybų „Greitas atsakas 2022“ (angl. „Swift Response“) dalis. Dviem Vokietijos karinių oro pajėgų strateginiais transportiniais lėktuvais A400M „Atlas“ tiesiai iš Vokietijos atskridę kariai priklauso Vokietijos greitojo reagavimo divizijai.
   Plačiau:https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvo...B093OCvGp-PjYc

   Komentuoti


   • #4


    Sausumos pajėgų FB:


    Algirdiečiai Vokietijoje.
    II „Kumščio“ kuopos kariai išvien su sąjungininkais iš Belgijos, Latvijos, Liuksemburgo, Nyderlandų, Norvegijos, Čekijos, Vokietijos ir Slovakijos Dalyvauja „Wettiner Heide“ pratybose Vokietijoje. Šių pratybų tikslas – gerinti sąveiką tarp sąjungininkų budinčių NATO ypač greito reagavimo pajėgose (VJTF). Šiuo metu kuopa kartu su priskirtais padaliniais ir NATO sąjungininkais treniruojasi vykdyti puolimo ir gynybos užduotis.
    II kuopos Vilkų dar laukia kuopos lygmens koviniai šaudymai, kurių metu galės parodyti viską, ką gali.
    Sėkmė Vienybėje!
    Nuotr. vyr. srž. A. Čemerka
    Komentuoti


    • #5


     Prancūzijos ginkluotosios pajėgos surengė iš anksto neskelbtas karines pratybas Estijoje

     Prancūzijos ginkluotosios pajėgos surengė iš anksto neskelbtas karines pratybas Estijoje, kuriose dalyvavo daugiau kaip 100 desantininkų, trečiadienį pranešė prancūzų gynybos ministerija.

     Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl...qaRfrq90OB2kog

     Komentuoti


     • #6


      Atgrasymo pratybose Lenkija demonstruoja oro gynybos raketų kompleksą „Patriot“


      Per Varšuvoje surengtas „atgrasymo“ pratybas Lenkija pademonstravo turimus oro erdvės gynybos raketų kompleksus „Patriot“. Pavadinimas „Patriot“ yra sudarytas iš angliškos frazės, Phased Array Tracking Radar for Intercept on Target, žodžių pirmųjų raidžių. Šie kompleksai yra Jungtinėse Valstijose gaminamos karo veiksmų rajonuose eksploatuojamos gynybinės raketų „žemė–oras“ sistemos. Dar pernai gruodį Jungtinės Valstijos nurodė perduosiančios šių sistemų Ukrainai – šaliai, turinčiai atlaikyti atakas raketomis ir dronais, rengiamas jau prieš beveik metus plataus masto puolimą pradėjusių Rusijos pajėgų. Sistemos „Patriot“ debiutu tapo kovos 1991-aisiais Persijos įlankos kare, kai baterijoms teko ginti Saudo Arabiją, Kuveitą ir Izraelį. Jos buvo naudotos ir 2003-iaisiais, Jungtinėms Valstijoms veržiantis į Iraką. Tai mobiliosios sistemos, paprastai susidedančios iš galingo radaro, valdymo stoties, elektros generatoriaus, paleidimo stočių ir kitų paramos mašinų. Naujas kompleksas „Patriot“ kainuoja daugiau nei milijardą dolerių.

      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/video/uzsienis/atgrasymo-pratybose-lenkija-demonstruoja-oro-gynybos-raketu-kompleksa-patriot.d?id=92486367&fbclid=IwAR32Uun3XWve5trf_4D GQpciiv3rqSv4DljijhHS4RWyeMEB2Etx5cSct6U

      Komentuoti


      • #7
       Vokiečiai su PzH... (šiek tiek išorės ir vidaus).

       Komentuoti


       • #8
        LK sausumo pajėgų Tarptautinės pratybos "Arrow 23" Suomijoje
        Vaidoto pėstininkų bataliono kariai dalyvauja prieš kiek daugiau nei mėnesį NATO nare tapusios Suomijos organizuojamose tarptautinėse pratybose #Arrow23 Suomijoje. Šiose pratybose treniruojasi virš 2000 karių, įspūdžiais iš pratybų dalijasi būrio, dalyvaujančio pratybose, vadas. Video aut. vyr. srž. sp. Tomas Kavaliauskas​

        Komentuoti

        Vykdoma...
        X