Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prieštankinė ginkluotė (granatsvaidžiai, VPTRK, minos)

Collapse
X

• Filtras
  • Laikas
  • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

• Laidos vedėjas bando sumenkinti AT4

Nors iš jo bent jau užtikrintai pataikai, ne taip kaip iš RPG-30

Komentuoti

• Originally posted by Jonas Peržiūrėti pranešimą
      Laidos vedėjas bando sumenkinti AT4

Nors iš jo bent jau užtikrintai pataikai, ne taip kaip iš RPG-30

Cia gi rusų propagandistas Jonai. Dar iš TOPWARo reikėjo komentartorisu atvesti Aš jį atsiminiau, kai jis aiškino, kad visa NATO ginkluotė š...

Komentuoti

• Originally posted by Donatas Peržiūrėti pranešimą

Cia gi rusų propagandistas Jonai. Dar iš TOPWARo reikėjo komentartorisu atvesti Aš jį atsiminiau, kai jis aiškino, kad visa NATO ginkluotė š...
        Na kartais keisti šaltiniai Jono būna
        Lygiai kaip vanduo vengia aukštumų ir skuba į žemumas, taip ir kariuomenė vengia stiprybės, bet kovoja su silpnybėmis. Ir kaip vanduo įgauna paviršiaus, kuriuo teka, formą, taip ir kariuomenė valdo sėkmę vadovaudamasi priešo padėtimi. Sun Tzu

Komentuoti

• Originally posted by Donatas Peržiūrėti pranešimą

O Jūs garsą išjunkite. Žiūrėkite, kas matyti. Juk mažai kas Yuotube šaudo NLAW ar RPG30 "for fun"

Beje, bičas aiškina, kad nėra užšarvinio veikimo, o šalia dega ERA blokas Gaila, kad po šūvio iš AT4 (standartinio, ne HP) į storiausą T72 vietą neparodė iš vidaus, galėjo ir skylę rasti.

O šios laidos naudingos.

Z - tankistai,ant ukrainiečių pozicijų su BMP 1 ir T72A nevaro tiesiai tik bailiai, bo AT4 ir NLAW neveikia, rusiški ginklai taip pat neveikia...Ždodžiu - vperiot

Komentuoti

• NLAW šūvis

Komentuoti

Vykdoma...
            X