Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pratybos "Prienų Atkirtis 2016"

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • Pratybos "Prienų Atkirtis 2016"

  Gegužės 6–8 d. Prienų mieste ir rajone vyko Prienų rajono savivaldybės ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės organizuojamos savivaldybės lygio kompleksinės civilinės saugos ‪‎pratybos. Pratybose dalyvavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės pėstininkų kuopų kariai, atstovai iš Prienų r. savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro, Gyventojų evakavimo ir priėmimo komisijos, Gyventojų surinkimo punkto, Prienų rajono priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos, Prienų pirminės sveikatos priežiūros centro, Prienų ligoninės, Alytaus Vyriausiojo policijos komisariato Prienų policijos komisariato pajėgų, Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro, Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo rinktinės šauliai ir „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai. Pratybų metu buvo tikrinamas spec. tarnybų ir karių pasirengimas reaguoti į ekstremalias situacijas, priešo aptikimą naikinimą, pastatų užėmimą ir gynimą. Kariai vykdė patruliavimą mieste ir rajone, tikrino įtartinas mašinas ir pastatus, rengė pasalas.

  Civilinės saugos pratybos Prienų savivaldybėje:
  https://www.facebook.com/media/set/?...8128947&type=3
  Nuotraukos iš baigiamosios pratybų dalies:
  https://www.facebook.com/naujasis.ge...=3&pnref=story
  Last edited by Saulius_Č; 9 May 2016, 14:08.

 • #2
  Prienų rajone baigėsi karinės pratybos „Prienų atkirtis“

  Gegužės 3–8 d. Prienų rajono miestuose ir miesteliuose vyko intensyvios lauko taktikos pratybos „Prienų atkirtis“. Paskutinę pratybų dieną baigiamojoje puolimo operacijoje mieste dalyvavo apie 200 karių iš KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės, juos rėmė Šaulių sąjungos kovinio būrio šauliai.
  Per pratybas pėstininkų padalinių kariai naikino priešo vienetus, žvalgė objektus, vykdė sudėtingas infiltravimo operacijas, informacijos rinkimo užduotis, reidus, pastatų šturmą apgyvendintoje bei neapgyvendintoje vietovėje.
  „Labai intensyviose pratybose priešas visur buvo sekamas ir „medžiojamas“. Remiami vietos gyventojų ir institucijų, koordinuodami bendrus veiksmus, stengėmės priešui sudaryti nepakenčiamas sąlygas ir sutrukdyti vykdyti puolimą į Lietuvos gilumą“,– apie pratybų scenarijų ir karių užduotis sakė pratybų vadovo pavaduotojas kpt. Robertas Šiuša.


  Komentuoti


  • #3

   Komentuoti

   Vykdoma...
   X