Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ukrainos karo pramonė

Collapse
X
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • Originally posted by RAm Peržiūrėti pranešimą
  Nedėkit vilčių, T-64 modernizacija, ypač ukrainiečių totali katastrofa. Kalbinti šiųmečių tankų žaidynių dalyviai papasakojo ir apie pernykštį dalyvavimą, kuriame buvo pasiųsti kaip tik tie atnaujinti 64-ukai, jie pasirodė baisiai. termovizoriai kone nieko nerodė, elektronika ne kokia, važiuoti pagal reikalavimus nepavyko (stigo galios, atbulinis važiavimas vos 4 km/h). Geras dalykas tik ginklas, jis nestrigo iš šaudė kur reikia (kas nepavyko t-84 žaidynėse).

  O kiek teko girdėti, TSRS šį tanką gan greit iš elitinio gretų patraukė dėl jo didelės eksploatacijos kainos. Ten kažkokia įmantri važiuoklė, kuri teoriškai gera, bet praktiškai nepatikima ir reikalaujanti daug nuolatinės priežiūros. Jei jau netaupiems kariniams reikalams sovietams tai buvo brangu, netikiu, kad po šitiek metų viską galima išspręsti ir tai padaryti pigiu reikalu.
  Kaip bebūtų, net ir nemodernizuotas T-64 yra tankas, o su pačiais prasčiausiais termovizoriais yra tankas su padidintomis galimybėmis Ukrainai tai vienintelė galimybė šiuo metu išlaikyti tankų pajėgas, ir todėl jie bus ginkluotėjė tol, kol neatsiras galimybė įsigyti modernesnių, savo, usienio ar bendros gamybos. Sovietmečiu bėda buvo tanko variklis, per sudėtingas menkai parengtiems kariams ir karininkams. Šis variklis dar sovietmečiu buvo pakeistas kitu.

  Komentuoti


  • Nežinau kiek nuolatinė ir kiek paplitusi, bet berods buvo/yra praktika, kad pafrontėje dirbo gamyklų technikų komandos.

   Komentuoti


   • Originally posted by Trooper Peržiūrėti pranešimą
    O kaip su T-64? Jie irgi tinkami modernizavimui ir pritempimui iki "šiuolaikinio" MBT? T-64 yra kaip ir T-80 pirmtakas t.y. panaši (ta pati?) bazė.
    Tinkamas - dabar turbūt moderniausias ukrainiečių tankas, esantis ginkluotėje apčiuopiamais kiekiais, yra modernizuotas T-64BM "Bulat". Jei ukrainiečiai visus savo turimus T-64BV modernizuotų iki "Bulat" lygio, tai jau būtų rimtas pasiekimas, ir beje tai realu padaryt, skirtingai nei ukrainiečių bandymai "pavyti ir pralenkti" rusus su jų "sArmata".

    Komentuoti


    • T64 yra grynai ukrainietiškas produktas, projektuotas ir gamintas Charkovo tankų gamykloje. Tai dabar ukrainiečiai ir bando dar kažką iš jo išspausti.

     Komentuoti
     • Dylan Malyasov nuotrauka.

      https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

      Komentuoti


      • Modernizuot galima, bet pripažinkim, kad t-64 buvo tiesiog žiauriai nevykęs projektas.Jis brangus, reikia sudėtingos priežiūros, itin mažas, visiškai nepritaikytas(omas) moderniems laikams (elementariai nėra vietos normaliai elektronikai). Jei Ukraina teturėtų vien juos, kaip kad kai kurios šalys vis dar turi ir bando modernizuoti senukus kaip kad t-55, būtų galima sakyti apie logiką. Tačiau Ukraina turi karinęs pramonę, turi galimybę gaminti T-84. Tai iš esmės išspręstų t-64 turėtų problemų tanko T-80 variantas.

       Reikia suprasti, kad T-64 yra retas tankas. Jo problemų sprendimo radimų niekaip nepaversi eksportuojama preke. Ką įmanoma padaryti su T-84. Susitelkus ir padarius visą dėmesį vienam projektui tikrai kažkas pavyktų. O dabar realiai vienintelis tankas, kuris įmanomas parduoti užsienyje niekaip nepajuda. Gamyba kone nevyksta. Tie keli vienetai kurie pagaminti irgi nežinia kur dingę.

       Komentuoti


       • KrAZ 8x8 kariuomenei. Turbūt "Vilchos" leistuvams montuoti.
        КрАЗ відвантажив українським військовим самохідне шасі 8х8 (фото)


        http://uprom.info/news/cars/kraz-vid...asi-8kh8-foto/

        Komentuoti


        • Universali raketinių kompleksų (ir kita) valdymo darbo vieta         Komentuoti

         Vykdoma...
         X