Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vikšrinės PKM ir transporteriai

Collapse
X
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • Originally posted by Jonas Peržiūrėti pranešimą
  Atrodo lenkai iš naujo svarstys Gepado ( vadintas dar Anders) 120 mm koncepciją
  Lenkijoje labai mėgstami žodžiai "vėl" ir "iš naujo". Čia kalba apie tai, kad Gepardai pakeis T-72, o tame pačiame portale tuo pačiu metu kitame tekste rašo, kad T-72 modernizuos

  Komentuoti


  • Originally posted by EPP Peržiūrėti pranešimą
   Lenkijoje labai mėgstami žodžiai "vėl" ir "iš naujo". Čia kalba apie tai, kad Gepardai pakeis T-72, o tame pačiame portale tuo pačiu metu kitame tekste rašo, kad T-72 modernizuos
   Patys lenkai komentaruose ( lenkiškame portalo variante) daug skundžiasi ilgametėmis studijomis ir dialogais su pramone, o sprendimų-įsigijimų "nic"
   Logiškai išvedu, kad lenkai iš dalies modernizuos t72 ir iš dalies gamins Gepardus. ???

   Bet Barsuko PKM kita važiuoklė ...???
   Lenkiška vikšrinė PKM, jei adekvataus kokybės/kainos santykio, būtų gerai ir LK, bet sekdamas žinias neišmanau kas vyksta ir kada kas nors lenkiško pasirodys.
   Last edited by Jonas; 16th February 2019, 09:51.

   Komentuoti


   • Originally posted by Jonas Peržiūrėti pranešimą

    Patys lenkai komentaruose ( lenkiškame portalo variante) daug skundžiasi ilgametėmis studijomis ir dialogais su pramone, o sprendimų-įsigijimų "nic"
    Logiškai išvedu, kad lenkai iš dalies modernizuos t72 ir iš dalies gamins Gepardus. ???

    Bet Barsuko PKM kita važiuoklė ...???
    Lenkiška vikšrinė PKM, jei adekvataus kokybės/kainos santykio, būtų gerai ir LK, bet sekdamas žinias neišmanau kas vyksta ir kada kas nors lenkiško pasirodys.
    Logiškai gali būti, kad bus tik vienas iš jų, o gal ir nė vieno. Panaši padėtis buvo su Rosomak variantu su 105 arba 120 mm pabūklu Wilk. Nuotraukose senas parodoje pademonstruotas variantas, kuris su Gepard nieko bendro neturi. Lenkiška važiuoklė visiškai nereikalinga LK, nes Lietuvoje niekas neplanuoja šarvuotų mašinų gamybos. O ar pirks lenkiškas mašinas - tai pirma jiems reikėtų jas sukurti ir pradėti serijinę gamybą

    Komentuoti
    • JAV atsisako šarvuočių M113
     JAV kariuomenė pradėjo šarvuočių M113 keitimo procesą. JAV gynybos ministerija pasirašė kontraktą su BAE Systems dėl pirmos šarvuočių AMPV partijos. Už $873 mln., BAE Systems pagamins 297 šarvuočius ir pateiks juos iki 2021 metų pabaigos. Per ateinantį dešimtmetį, JAV kariuomenė planuoja gauti dar 2900 naujus šarvuočius AMPV, iš kurių 993 bus vadavietės, 790 MEDEVAC, 386 savaeigiai minosvaidžiai, 216 medicininės-sanitarinės mašinos, o likusios, bendros paskirties mašinos. Bendra kontrakto suma planuojama $13 mlrd.


     Šarvuotis M113

     M113, pravardžiuojamas "aliuminiu grabu", dėl silpnos apsaugos nuo minų ir skeveldrų, JAV kariuomenės ginkluotėje jau daugiau, kaip pusę amžiaus. Šarvuočiams M113 pakeisti, buvo pradėta programa Armored Multi-Purpose Vehicle (AMPV), kurią laimėjo BAE Systems, su šarvuočiu, M2 Bradley bazėje.


     Šarvuotis AMPV

     Programa AMPV numato pakeisti 2897 šarvuočius M113 ir kitas mašinas šio šarvuočio bazėje, visose JAV kariuomenės tankų brigadose. Pagal 2014 metų gruodžio mėnesio, šarvuočių M113 keitimo kontraktą, šarvuočius M113, pakeis mašinos, sukurtos M2 Bradley bazėje, be bokšto. Jos bus išleistos penkių modifikacijų ir veiks kartu su tankais M1 Abrams ir pėstininkų kovos mašinomis M2 Bradley.

     Šaltinis:https://warspot.ru/14155-konets-sluz...inievogo-groba
     Last edited by Robis; 23rd February 2019, 13:31.

     Komentuoti
     •  

      Komentuoti


      • https://www.janes.com/article/86973/...eapons-station

       An official image of the Singapore Army’s Next Generation Armoured Fighting Vehicle showing the vehicle with a new remote weapon station


       The Samson 30 RWS seen in the image is armed with the Orbital ATK 30 mm Mk44 Bushmaster II automatic cannon - which can engage medium-weight armoured vehicles at a range of 2,000 m and unarmoured targets to ranges of 4,000 m and also fitted to the army's tracked Bionix II infantry fighting vehicles (IFVs) - as well as a co-axial 7.62 mm machine gun. According to Rafael, the RWS can carry up to 230 rounds of ammunition for the automatic cannon and 500 rounds for the co-axial machine gun.

       Komentuoti


       •  

        Komentuoti        • Keistoje reklamoje pristatyta Izraelyje sukurta ateities šarvuotų kovos mašinų valdymo sistema         Izraelio ginkluotės gamintojas „Rafael“ savo naują „Advanced Suite for Armored Fighting Vehicles“ sistemą pristatė kiek keistame klipe. Nepaisant netradicinio informacinio filmuko stiliaus, šarvuotoms kovos mašinoms sukurta sistema atrodo išties daug žadanti. Panašu, kad karyba ateityje vis labiau primins kompiuterinį žaidimą.Klipo pradžioje matomi keturi JAV kariai važiuojantys be jokios transporto priemonės (turėsit pamatyti, kad suprastumėte). Tuomet pasakotojas pasako, kad siekiant sumažinti potencialių aukų skaičių, prireiks tik dviejų karių. Staiga aplink juos atsiranda tankas su automatiniu pabūklu, dviem kulkosvaidžiais, raketų paleidimo sistemomis ir kitais ginklais. Tačiau „Rafael“ pristato ne patį tanką.

         „Rafael“ teigia, kad derinant autonomines kovos mašinų savybes su karių protu galima pasiekti išties daug. Priešais mašiną valdančius karius - dideli LCD ekranai. Juose matomas iš tankų išorėje esančių kamerų transliuojamas vaizdas. Taikiniai yra pažymėti, kaip ir galimos judėjimo kryptys. Tai atlieka kiti mūšio dalyviai ir dirbtinio intelekto sistema. Taikinius galima naikinti tiesiog juos palietus - šis tankas yra toks modernus, kad turi ne vieną lietimui jautrų ekraną.


         Įdomu tai, kad papildytos realybės sistema pati žymi taikinius, tačiau juos gali atpažinti ir kariai. Pažymėti taikiniai yra matomi ne tik tanko kompiuteriuose - juos mato ir kiti mūšio dalyviai, nepriklausomai nuo to, ar jie yra sraigtasparnyje, ar kitame tanke, ar naikintuve. Priešai gali būti kategorizuojami pagal grėsmės lygį. Pati kovos mašina gali pasirinkti optimaliausią ginklą kiekvienai grėsmei šalinti. Tai reiškia, kad tose vietose, kur priešų yra labai daug, daugiau funkcijų galima patikėti autonominėms sistemoms. „Rafael“ teigia, kad sistema gali veikti ir visiškai autonomiškai, nors klipe ir rodomas variantas su dviem kariais.

         Įdomu tai, kad kariai viduje įsitaisę tarsi kokio kompiuterinio žaidimo simuliatoriuje. Priešais juos - didelis LCD ekranų plotas, kurį abu kariai gali vienodai gerai apžvelgti. Įgulos narių funkcijos nėra visiškai atskirtos - abu gali valdyti ginklus ar važiavimo kryptį. Tiesiai ekrane matomos grėsmės ir žemėlapyje pažymėtos draugiškos pajėgos padeda greičiau priimti sprendimus. Tačiau net ir rimtoje bekelėje tankas gali važiuoti pats.

         Tačiau tai neprivalo būti tankas. Tai gali būti bet kokia moderni šarvuota kovos mašina. „Rafael“ teigia, kad „Advanced Suite for Armored Fighting Vehicles“ tinka bet kuriems dabar naudojamiems ar ateities ginklams. Sistemą sudaro kameros, radarai ir valdymo skydas. Aišku, didžiąją dalį sudėtingesnių technologijų apima dirbtinio intelekto, papildytos realybės ir komunikacijos sistemos. Tikslas - pagerinti efektyvumą ir sumažinti nuostolius.
         Šaltinis:http://www.technologijos.lt/n/techno...-sistema-Video

         Komentuoti         • https://youtu.be/-bxMXLZKat8
          Vokiečių FFG PMMC G5 geras pravažumas sniego sąlygom
          https://i.ytimg.com/vi/gUFAzIGYOQE/h...M4RlqHVXenT-cQ

          https://www.youtube.com/watch?v=qoSpDGQbWSE


          Vairuotojo vieta montuojama kairėje ar dešinėje. Matyt, kad distanciniam moduliui netrukdytų.
          Last edited by Donatas; 17th March 2019, 20:33.

          Komentuoti


          • "Ajax" bandymai Švedijoje:
            
           Last edited by Danas; 21st March 2019, 16:01.

           Komentuoti


           •  
            Last edited by Jonas; 22nd March 2019, 10:06.

            Komentuoti

            Vykdoma...
            X