Announcement

Collapse
No announcement yet.

Renginiai 2017 - 2022

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • #16
  Lietuvoje koncertuos Norvegijos kariuomenės orkestras

  Rugsėjo 1– 5 d. Lietuvoje lankysis Norvegijos kariuomenės Šiaurės orkestras, kuris atvyksta ne tik aplankyti Lietuvoje dislokuotų Norvegijos karių, bet ir surengs keletą pasirodymų Lietuvos visuomenei. Vienas seniausių Norvegijoje orkestrų į Lietuvą atvyksta iš Harstado miesto  „Atvykdami į Lietuvą norime paremti ne tik Norvegijos, bet ir kitų NATO šalių karius, kurie tarnauja NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinėje grupėje Rukloje“, – sako orkestro prodiuserė Merete Jakobsen Klæboe. Ji pabrėžia, kad pasirodymais savo šalies kariams orkestras nori sustiprinti karių profesinį identitetą ir didinti jų moralę.  „Mes taip pat pasinaudosime proga ir surengsime keletą pasirodymų Lietuvos žmonėms, kadangi esame tikri, jog ryšius tarp valstybių būtina stiprinti ir per universaliąją kultūros ir muzikos kalbą“, – sako Merete Jakobsen Klæboe. Orkestro pasirodymus galės pamatyti Vilniaus, Kauno ir Tauragės gyventojai. Pirmasis suplanuotas jau šį šeštadienį vidurdienį Vilniaus Katedros aikštėje. Sekmadienį orkestras koncertuos Tauragės kultūros namuose, o pirmadienį – Kauno įgulos karininkų ramovėje.  NATO priešakinių pajėgų batalione, kuriam vadovauja Vokietija, kartu su olandų, belgų ir Liuksemburgo kariais tarnauja ir 200 Norvegijos karių, atvykusių iš Telemark bataliono ir Norvegijos kariuomenės Šiaurės brigados padalinių.  Norvegijos kariuomenės Šiaurės orkestras yra seniausias ir vienas žinomiausių profesionalių karinių orkestrų šiaurinėje Norvegijos dalyje. Orkestro istorija skaičiuojama nuo 1911 metų. Šiandien orkestre groja 29 profesionalūs muzikantai, jie atlieka įvairaus žanro muziką: nuo klasikos iki šiuolaikinės, popmuzikos ir roko.  Norvegijos kariuomenės Šiaurės orkestro pasirodymų programa:  Rugsėjo 2 d., šeštadienį, 12 val. Vilniaus Katedros aikštėje – Norvegijos kariuomenės Šiaurės orkestras dovanos koncertą Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams.

  Rugsėjo 3 d., sekmadienį, 19 val. - orkestras koncertuos Tauragės kultūros namuose.

  Rugsėjo 4 d., pirmadienį, 19 val. - Kauno įgulos karininkų ramovėje.

  Komentuoti


  • #17
   Buvau orkestre Tauragės kultūros namuose, labai patiko!!!

   Komentuoti


   • #18
    Rusijos kariuomenės modernizacija ir Europos saugumas


    Diskusijos tikslas – aptarti Rusijos kariuomenės modernizacijos eigą bei kokias tai grėsmes gali kelti Europos saugumui. Kokias saugumo priemones turi įgyvendinti Europa ir kaip prie to gali prisidėti Lietuva, siekdama sumažinti Rusijos keliamas grėsmes. Diskusijos programa: Diskusijos laikas: 13:30 – 15:00 val. Prisijungimo laikas prie ZOOM platformos 13:20-13:30 val.: https://zoom.us/j/5977365135 Diskusijos moderatorius brig.gen. (R) Algis Vaičeliūnas, …

    Komentuoti


    • #19
     Valstybės atkūrimo dieną – kariuomenės technikos ir ginkluotės paroda Vilniuje


     Minint Valstybės atkūrimo dieną Lietuvos kariuomenė Vilniuje, Lukiškių aikštėje, surengs ginkluotės ir karinės technikos parodą. Sostinės renginių lankytojai galės susipažinti su beveik visų Lietuvos kariuomenės pajėgų ginklais ir karine technika, taip pat pamatyti Lietuvoje dislokuoto NATO priešakinių pajėgų bataliono karinę techniką ir sąjungininkų naudojamą ginkluotę.

     Paroda veiks Lukiškių aikštėje, Vasario 16-osios gatvėje ir Gedimino prospekte ties Lukiškių aikšte, nuo 11:00 iki 14:00 val. 11 valandą renginį atidarys Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendo koncertinė programa.

     Parodos metu lankytojai galės susipažinti su Lietuvos kariuomenės savaeige haubica „PzH 2000“, sąjungininkų tanku „Leopard“, Lietuvos kariuomenės pėstininkų kovos mašina „Vilkas“, naujuoju Lietuvos kariuomenės šarvuotuoju visureigiu JLTV, kita bendros ir specialios paskirties karine technika ir ginkluote.

     Programa (Vasario 16 d., Vilnius, Lukiškių aikštė)

     11.00 – 11.35 val. KASP bigbendo koncertas

     11.00 – 14.00 val. Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų ginkluotės ir karinės technikos paroda

     Komentuoti


     • #20
      Kviečiu susitikti Kaune, gerbiamieji.

      Komentuoti


      • #21
       Sausuolio renginių kalendorius. Lapkritis
       http://fb photo upload

       Komentuoti


       • #22
        Jeigu penktadienio pavakarę Vilniuje neturėsite ką veikti

        Komentuoti


        • #23
         Kur ir kada galime susitikti lapkričio mėnesį:

         Komentuoti


         • #24
          Gruodžio mėnesio susitikimai:

          Komentuoti

          Vykdoma...
          X