Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 03 15 - Sirijos konfliktas

Collapse
X
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas • Kaip žuvo "vagneriečiai" Sirioje

  Panašu, kad skaudi pamoka 2018-02-07 Sirijoje, išblaivina rusų samdinius, ir ateina suvokimas, kad jais paprasčiausiai naudojamasi, dangstant nešvarius darbelius. Taip pat suvokiamas tikrasis Rusijos KP atsilikimas, lyginant su JAV KP.
  Kas supranta rusiškai:

  Last edited by Robis; 8th March 2018, 20:36.

  Komentuoti


  • Российские военные сразятся с бандеровцами в Сирии


   Komentuoti


   • TOW į tanką

    Komentuoti


    • Sirijoje numuštas lėktuvas, rašo, kad Su-24.

     Komentuoti


     • Originally posted by Eimantas Peržiūrėti pranešimą
      TOW į tanką

      Tuoj saudų sponsoriai naujų TOW atsiųs:

      The US State Department has approved a Saudi request for another 6,696 Raytheon BGM-71F TOW 2B anti-tank missiles worth an estimated USD670 million, the US Defense Security Cooperation Agency (DSCA) announced on 22 March.

      This follows a December 2009 DSCA notification covering 2,742 BGM-71E TOW 2A missiles for the Saudi Arabian National Guard at an estimated cost of USD177 million.

      Another DSCA notification in December 2013 said Saudi Arabia had requested 9,741 TOW 2A and 4,194 TOW 2B missiles worth an estimated USD900 million.
      Ir apie turkų planus Šiaurės Sirijoje:

      Turkey looks to expand against Kurds in Syria, Iraq
      http://www.janes.com, 2018.03.23

      Key Points
      • Turkey has been buoyed by military victory against the YPG in Afrin
      • Ankara is now threatening to attack Manbij if the US does not force the YPG to withdraw
      Encouraged by its victory in Afrin, Turkey appears intent on expanding its buffer zone in Syria and possibly into Iraq.

      Komentuoti


      • Juokai juokais, bet McMasterio pasitraukimo aplinkybės įdomios. Apart apskritai apmaudaus atvejo, įdomus Boltono pažadas (jei toks buvo) - "Trump and Bolton have been discussing for weeks how he could replace McMaster. According to a source familiar with those negotiations, Bolton promised Trump "he wouldn't start any wars" if he was selected.".
       Gali būti ir taip, kad "nepradėjus naujo karo" - o dabar ant oficialaus karo slenksčio balansuojama būtent Sirijoje - t.y. apart sirų netrinktelėjus dar kažkam - konflikto baigtis MakMasteriui nepasirodė pergalinga...

       Komentuoti


       • Donaldas Trumpas apie cheminę ataką Sirijoje: „Gyvulys al Assadas už tai sumokės“

        Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...okes-57-953094

        Prancūzija žada „atlikti savo pareigą“ po cheminės atakos Sirijoje

        Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...joje-57-953142

        Komentuoti


        • Sveiki forumieciai, cia pirmas mano postas. Kokia jusu nuomone del cheminio ginklo panaudojimo Sirijoje (vel)? Koks galetu buti to motyvas?

         Mano asmenine nuomone, vienas is logisku paaiskinimu galetu buti Rusijos siekis privesti vakaru salis prie rimto jegos panaudojimo ten, kuris nebus sakcionuotas JTO, kas gletu atristi rankas Rusijai dar keliems didesniems ar mazesniems karams arciau jos sienu. Ka manot jus?

         Komentuoti


         • Pranešama , kad asadistai numušė 5 iš 8 (nežinia iš kur) juos atakavusias raketas. Daug tai ar mažai?, jei ten naudojo C-400 ar kitą rusišką techniką

          Komentuoti


          • Originally posted by Raimissilka Peržiūrėti pranešimą
           Pranešama , kad asadistai numušė 5 iš 8 (nežinia iš kur) juos atakavusias raketas. Daug tai ar mažai?, jei ten naudojo C-400 ar kitą rusišką techniką
           Izraelio F-15 atakavo iš Libano jų pačių gamybos raketomis Delaila. Pas Asadą visa technika rusiška, bet atakuota bazė pirmiausia buvo Irano forpostas Sirijoje, jie ten ir nukentėjo.
           Tikėti pranešimais apie paleistų/ numuštų raketų skaičių neskubėčiau, bet raketų kiekis nedidelis, žala - irgi ne kritinė. Na, aišku, žiūrint, kas tuose angaruose buvo...
           Vienas F-15 paprastai gabena tik dvi tokias raketas (nors teoriškai galėtų ir 4), o naikintuvų buvo 2-4, tai visokių variantų gali būti...

           Komentuoti


           • D.Trumpas žada priimti „svarbų“ sprendimą dėl Sirijos per artimiausias „24-48 valandas“

            Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ndas-57-953838

            Komentuoti


            • Kadangi Prezidentas D. Trumpas priėmė teigiamą atsakymą kariniam atsakui Sirijoje man įdomu kaip JAV savo oro ar jūrų pajėgomis apeis rusų Pantsir-S1, S-300 ir S-400 sistemas (kurios teoriškai turi galimybę perimti Tomahawk`us) su savo ir papildoma radarų tinklu, neskaitant perėmimo naikintuvų Mig-31, kurie teoriškai gali "gadinti reikalus" JAV F-22, B-2 ar F-35.

             https://qph.fs.quoracdn.net/main-qim...aa0d16ac0.webp

             Įvairūs galimi scenarijai:
             https://www.15min.lt/naujiena/aktual...logi-57-955008
             Last edited by Vilius; 11th April 2018, 20:33.

             Komentuoti


             • Originally posted by Vilius Peržiūrėti pranešimą
              Kadangi Prezidentas D. Trumpas priėmė teigiamą atsakymą kariniam atsakui Sirijoje man įdomu kaip JAV savo oro ar jūrų pajėgomis apeis rusų Pantsir-S1, S-300 ir S-400 sistemas (kurios teoriškai turi galimybę perimti Tomahawk`us) su savo ir papildoma radarų tinklu, neskaitant perėmimo naikintuvų Mig-31, kurie teoriškai gali "gadinti reikalus" JAV F-22, B-2 ar F-35.

              https://qph.fs.quoracdn.net/main-qim...aa0d16ac0.webp
              Jeigu tai įvyks, tai ir pamatysim realius šalių pajėgumus.Bet tas būsimas konfliktas aišku nieko gero nežada.Manau kad ir babajai čia galėjo prikišti nagus su dujom. Juk tai pats geriausias būdas, pasinaudojus esama situacija ,paprovokuoti konfliktą.Juk visi žinom kur du pešasi trečias laimi....

              Komentuoti


              • Originally posted by doc Peržiūrėti pranešimą
               Sveiki forumieciai, cia pirmas mano postas. Kokia jusu nuomone del cheminio ginklo panaudojimo Sirijoje (vel)? Koks galetu buti to motyvas?

               Mano asmenine nuomone, vienas is logisku paaiskinimu galetu buti Rusijos siekis privesti vakaru salis prie rimto jegos panaudojimo ten, kuris nebus sakcionuotas JTO, kas gletu atristi rankas Rusijai dar keliems didesniems ar mazesniems karams arciau jos sienu. Ka manot jus?
               Mano nuomone ten nėra specialaus motyvo, ir Rusija nėra cheminio ginklo panaudojimo iniciatorė. Tiesiog Sirijos pajėgoms tai viena iš priemonių, ir efektyvi psichologiškai palaužti valią priešintis. Šiuo atveju cheminis ginklas, kitais atvejais tiesiog bombos iš lėktuvų ar statinės ir jūrinės minos iš sraigtasparnių. O Rusijai atrišti rankas turbūt pakaktų dar kokio vieno nukryžiuoto nėščio pensininko karo veterano su triusikais.

               Komentuoti


               • Dėl Trampo teigiamo sprendimo kariniams veiksmams Sirijoj toks tikras nebūčiau. Visi cituoja jo pirmą žinutę twiteryje ir daro išvadas, nors tą pačią valandą buvo parašyta antra žinutė, nė kiek ne mažiau svarbi, nei pirmoji:
                ]Donald J. Trump‏Verified account @realDonaldTrump 18h18 hours ago

                Our relationship with Russia is worse now than it has ever been, and that includes the Cold War. There is no reason for this. Russia needs us to help with their economy, something that would be very easy to do, and we need all nations to work together. Stop the arms race?

                Komentuoti

                Vykdoma...
                X