Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 m. vasaris - Ukrainos - Rusijos karas

Collapse
X
 
 • Filtras
 • Laikas
 • Rodyti
Ištrinti viską
Naujas pranešimas

 • Greičiausiai nieko svarbaus, nes būtų pranešta. Ukraina bando matuotis raumenimis, tad jau net apie tariamai telefonu pažadėtą visokeriopą NATO pagalbą kalba. Jei kažkokia svarbi technika, būtų pranešta. Spėliojant labiau tikėčiau, kad galėjo būti atgabenta skiepų nuo Covid-19, nes prieš kelias dienas skelbta apie pasirengimą masinei vakcinacijai. Dar prieš kokį mėnesį buvo skelbta, kad tik iš Indijos jiems buvo pavykę šiek tiek skiepų gauti.

  Komentuoti


  • Aktyvuojami pietų pasienio teritorinės gynybos daliniai.

   Для усиления и защиты госграницы, борьбы с ДРГ в приграничных районах на юге Украины объявили сборы теробороны

   https://censor.net/ru/news/3257863/d...rainy_obyavili

   Komentuoti


   • Россия будет жестко принуждать Украину к миру

    https://bmpd.livejournal.com/4287269.html

    Komentuoti    • «Вероятность начала большой войны и русской масштабной интервенции на Украину пока что низкая»

     https://www.fontanka.ru/2021/04/07/69852671/

     Puchovą duoti paskaityti visiems susitarimo ir diplomatinio spendimo su Rusija apologetams....

     Komentuoti


     • Kodėl Kremlius kursto karo ugnį ir kuo tai gali baigtis: tokios įtampos pasienyje nebuvo nuo 2014-ųjų

      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/dema....d?id=86883407

      Komentuoti


      • Dmitrijus Gordonas: Я думаю, что если бы страны Прибалтики не были членами НАТО, российские танки стояли бы уже там. И я считаю, что зонтик НАТО для Украины был бы очень желателен.
       https://echo.msk.ru/programs/persona.../2818082-echo/

       Komentuoti


       • Официальный представитель Кремля Дмитрий Песков объяснил концентрацию российских войск у границ Украины тем, что данная страна превращается во взрывоопасный регион. Его цитирует РИА Новости в пятницу, 9 апреля.

        «Украина снова превращается в потенциально очень нестабильный регион. И, конечно, любая страна, которая имеет у своих границ нестабильный регион, опасный, взрывоопасный регион, конечно, страна принимает необходимые меры для обеспечения собственной безопасности», — сказал он.
        https://lenta.ru/news/2021/04/09/peskov/

        Komentuoti


        • Ukrainai – įspėjimas iš Rusijos: tai būtų pabaigos pradžia

         Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=86903009

         Komentuoti


         • Neperseniausiai Sausuolį nustebino švedų įžvalgą, kad potencialios agresijos prieš Baltijos šalis atveju Lietuva pradėtų vykdyti mobilizaciją tik finišo tiesiojoje nepaisant vykstančios RF pajėgų koncentracijos. Dabar Ukrainoje stebime būtent tokią situaciją. Laikotarpyje ik galimo įsiveržimo Rusija visaip kursto nepasitikėjimą Ukrainos valdžia ir slepia savo tikruosius ketinimus. Mobilizacija nėra toks lengvas sprendimas kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes gali smarkiai smogti ekonomikai ir krašto apsaugos resursams, o priešo užmačios nėra lengvai nuspėjamos.

          Komentuoti


          • Į Juodąją jūrą iš Kaspijos perdislokuojama desantinių ir artilerinių laivų grupė (10 vnt).

           Катера Каспийской флотилии начали переход в Черное море           Подробнее на РБК:
           https://www.rbc.ru/rbcfreenews/606f00889a794728699f5bf7

           Komentuoti


           • Originally posted by AurimasLT Peržiūrėti pranešimą
            Neperseniausiai Sausuolį nustebino švedų įžvalgą, kad potencialios agresijos prieš Baltijos šalis atveju Lietuva pradėtų vykdyti mobilizaciją tik finišo tiesiojoje nepaisant vykstančios RF pajėgų koncentracijos. Dabar Ukrainoje stebime būtent tokią situaciją. Laikotarpyje ik galimo įsiveržimo Rusija visaip kursto nepasitikėjimą Ukrainos valdžia ir slepia savo tikruosius ketinimus. Mobilizacija nėra toks lengvas sprendimas kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes gali smarkiai smogti ekonomikai ir krašto apsaugos resursams, o priešo užmačios nėra lengvai nuspėjamos.
            Kol kas nėra ženklų, kad čia ne mokymai. Norint karo reik daug medicininės ir evakuacinės įrangos, o jos telkimo kol kas nefiksuoja.

            Komentuoti


            • Originally posted by RAm Peržiūrėti pranešimą

             Kol kas nėra ženklų, kad čia ne mokymai. Norint karo reik daug medicininės ir evakuacinės įrangos, o jos telkimo kol kas nefiksuoja.
             Krymo užgrobimo atveju juk nebuvo telkiama medicininė/evakuacinė įranga? Aišku, galima sakyti, kad dabar padėtis kitokia- tačiau nežinome, ką tiksliai Rusija ruošia. Per pastaruosius metus Ukrainos viduje buvo aptinkama didelių sprogmenų ir ginklų sandėlių, bet jų tikriausiai dar daugiau liko neaptikta. Tokie dalykai gali būti panaudoti tiek keliant sumaištį/sukilimą, tiek 'Ukrainos nacionalistams užpuolant' kokį Rusijos pasienio tašką.
             Šiaip ar taip, visai tikėtina kad Rusija bandys suorganizuoti kažką tokio, kad galėtų paspausti Ukrainą savo jau sutelkta kariuomene- o po visos 'gynybos'- apsiriboti, pavyzdžiui, ORDLO įjungimu į Rusijos sudėtį- jei nesigaus iš padėties išpešti dar daugiau. Visgi- ORDLO kaip įkaitas jau nebeveikia, tačiau kainuoja Rusijai sankcijas- taigi padėtį vienu ar kitu būdu reikia keisti.

             Komentuoti


             • Kryme jau buvo karinė bazė su viskuo kas reikia, plius miesto įstaigos, ir šiaip dauguma ten vis tiek arba rusai arba juos palaikančius buvo, tad rezultatas toks ir gavosi.

              Aš manau, kad tiesiog Ukraina per daug suįžūlėjo. Minsko susitarimų nevykdo, diversantai karts nuo karto po kokį kaimą atkovoja, o po Sirijos ir Karabacho net gi buvo jaučiamas patosas, kad su Bairaktarais galima bus ir daugiau nuveikti. Tikėtina, kad Rusija tiesiog primena neįsijausti per daug vaidinant kokie jie supervalstybė. Per dažnai kalbama, kad Rytų Ukrainoje buvo nugalėta Rusija. Visa ta dabar vežama technika parodo kas būtų jei tikrai ateitų Rusija.

              Komentuoti


              • Originally posted by RAm Peržiūrėti pranešimą
               Kryme jau buvo karinė bazė su viskuo kas reikia, plius miesto įstaigos, ir šiaip dauguma ten vis tiek arba rusai arba juos palaikančius buvo, tad rezultatas toks ir gavosi.
               O tai kam tada ten visokie Girkinai sukiojosi, ir buvo įvesti reguliarūs daliniai su nacmenais iš kito RF galo jei ten buvo visko ko reikia?

               Aš manau, kad tiesiog Ukraina per daug suįžūlėjo.
               Aplenkė Maskvą Voronežą bombarduojant?

               Minsko susitarimų nevykdo, diversantai karts nuo karto po kokį kaimą atkovoja,
               Kada paskutinį kartą tai buvo? Ir kaip jie niekšai drįsta bandyti atkovoti okupuotos žemės lopinėlius? (nesvarbu, kad prie Zelios tik atsitraukinėja, bet sakai sueis?)

               o po Sirijos ir Karabacho net gi buvo jaučiamas patosas, kad su Bairaktarais galima bus ir daugiau nuveikti.
               Ir be Bairaktarų jie gali daugiau nuveikti.

               Tikėtina, kad Rusija tiesiog primena neįsijausti per daug vaidinant kokie jie supervalstybė.
               Mintyse turbūt RF turėjai omenyje


               Per dažnai kalbama, kad Rytų Ukrainoje buvo nugalėta Rusija
               .

               Pirminių savo planų ji nepasiekė, aišku jėgos buvo ribotos ir atitinkančios jų įvykių eigos įsivaizdavimus, bet paskui korta nepaėjo.

               Visa ta dabar vežama technika parodo kas būtų jei tikrai ateitų Rusija.
               [/QUOTE]

               Ir kas būtų? O tada kas buvo? Traktoristai ir šachtininkai?               Nežinau ar majoras bus patenkintas tokiu высер" u

               Komentuoti

               Vykdoma...
               X